DecoBazaar > Dom > Zakładki do książek > Z przesłaniem - Zakładka do książki (nr 5166069)

Z PRZESŁANIEM - ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI

only for you

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Zakładka do książki wykonana według autorskiego projektu i tylko w tym jednym egzemplarzu. Zakładka może być samodzielnym upominkiem lub dodatkiem do prezentu w postaci książki.

Jadeit, według wierzeń, jest minerałem wzmacniającym przyjaźń i wiarę w siebie. Zakładka sama "powie" bliskiej Ci osobie jak jest ona dla Ciebie ważna.

Zakładka została wykonana przy użyciu:
- jadeitu (wymiary szlifowanej kulki ok. 0,8 cm)
- akrylowej różyczki (wymiar ok. 1,3 cm)
- elementów metalowych w kolorze antycznego brązu

Zawieszka z napisem jest zawieszką jednostronną, zaś zawieszka ślimak - dwustronną

Zakładka zostanie ozdobnie zapakowana

Wymiary zakładki:
-baza: ok. 11,6 cm długości
-element doczepiany do bazy: ok. 6,0 cm długości (w tym zawieszka z tekstem ok. 5,0 cm długości. Wymiary ślimaka to ok.1,6 x 1,6 cm)

Przedstawione kolory mogą się nieznacznie różnić,w zależności od ustawień ekranu. Książka stanowi prezentację sposobu wykorzystania zakładki i nie podlega sprzedaży.

TAGI: #cytat, #jadeit, #prezent dla niej, #ślimak
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy only for you

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top