1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Obrazki i ozdoby ścienne
  5.  > Zajączek i poziomki - obrazek na drewnie, pirografia (dekoracja drewniana, obraz wypalany na plastrze drewna dębowego, motyw zwierzęcy) (nr 6756725)

ZAJĄCZEK I POZIOMKI - OBRAZEK NA DREWNIE, PIROGRAFIA (DEKORACJA DREWNIANA, OBRAZ WYPALANY NA PLASTRZE DREWNA DĘBOWEGO, MOTYW ZWIERZĘCY)

Pracownia Wilczy Pazur

Cena: 75 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 18,00 zł / 3,60 zł
Paczkomat InPost: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 35,00 zł / 7,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Zapraszam do zakupu obrazu " Zajączek i poziomki". Jest to obrazek na drewnie, wykonany metodą pirografii. Wypalony na plastrze dębowym o pięknym, ciemnym kolorze, stanowi ciekawą ozdobę drewnianą o rustykalnym charakterze. Obrazek został wykonany całkowicie ręcznie, na podstawie własnego, odręcznego szkicu, przy pomocy pirografu i kredek . Jest niepowtarzalny - nie ma drugiego takiego egzemplarza.
Opis:
- obrazek wykonany metodą pirografii, podkolorowany kredkami;
- wypalony na plastrze dębowym o średnicy 22 cm, z korą na większej części obwodu;
- powierzchnia zabezpieczona werniksem;
- do obrazka dołączam gratis drewnianą, składaną podstawkę, ale można go także powiesić na ścianie przy pomocy również dołączonych , przyklejanych rzepów.
Zapraszam serdecznie do zakupu, a także do obejrzenia innych moich prac w pozostałych ogłoszeniach.

TAGI: #dekoracja drewniana, #obraz na drewnie, #plaster drewna, #zajączek
Pracownia Wilczy Pazur

Pracownia Wilczy Pazur zaprasza po dziką przyrodę w różnych odsłonach - głównie w formie drewnianych dekoracji - obrazów wypalanych na plastrach brzozy, dębu i lipy, ozdób z drewna i zawieszek, drewnianych szkatułek dekorowanych metodą pirografii, a także wszelkiego innego drewna, które da się postawić lub powiesić, a przedtem wypalić tak, aby stanowiło ciekawą, naturalną i nietuzinkową ozdobę do domu, w którym mieszkają przyjaciele zwierząt, roślin, lasów i natury, bo właśnie natura i dzikie zwierzęta są głównym tematem moich prac. Jeśli więc jesteś miłośnikiem wilków, rysi, niedźwiedzi, Bieszczad i innych , podobnych klimatów, zajrzyj, a może znajdziesz coś dla siebie. Jeśli po prostu lubisz ładne, ciekawe obrazki - także zapraszam, bo mam nadzieję, że to, co tworzę jest ładne i może stanowić ciekawy element wystroju każdego wnętrza. Oprócz prac w drewnie pojawią się także od czasu do czasu obrazy rysowane ołówkiem, a także akwarele.
zapraszam serdecznie - Małgorzata...
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pracownia Wilczy Pazur

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top