1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Artykuły papiernicze
  4.  > Zakładki do książek
  5.  > Zakładka do książki Kosmiczne koty (nr 6769198)
Poradnik prezentowy na Święta 2023

ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI KOSMICZNE KOTY

ma.graka

Cena: 18 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 8,00 zł / 1,60 zł
Paczkomat InPost: 12,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 35,00 zł / 7,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Zakładka do książek malowana akwarelami na specjalnym papierze o gramaturze 300g/m2. Każda zakładka jest wyjątkowa i niepowtarzalna, zdobiona delikatnie złotymi elementami. Niektóre zakładki posiadają nierówne brzegi co świadczy tylko o przejściu prawdziwego rzemieślniczego warsztatu, nie są to produkt drukowane, a obarczone duchem artystycznym. Zapraszam do kupna nie tylko osoby zakochane w książkach i kotach.
Zakładka zalaminowana

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Nietuzinkowa praca wykonana metodą akwareli na wysokogatunkowym papierze akwarelowym o gramaturze 300g. Idealnie pasuje do ramy typu passe partout. Obrazy malowane na papierze akwarelowym mogą posiadać plamki z farby (przód i tył), co świadczy o oryginalności pracy artystycznej, nie jest to wydruk. Kolory na pracy mogą nieznacznie różnić się od tych widocznych na ekranach. Praca sprzedawana bez ramy, ilustracja do wysyłki zabezpieczona kartonem.

Tagi: #akwarela, #kot, #zakładka

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
ma.graka

Tworzę ilustracje, akwarele, obrazy podsycone mocnymi kolorami. Kolor w moich pracach jest bardzo ważny, to dzięki kolorom czujemy się lepiej.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy ma.graka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top