DecoBazaar > Dom > Zakładki do książek > Zakładka do książki - Sowa Amelia (nr 5204772)

ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI - SOWA AMELIA

only for you

W dniach 20.09.2017 - 30.09.2017 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 30.09.2017.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Oryginalna zakładka do książki wykonana według autorskiego projektu i tylko w tym jednym egzemplarzu. Wzór zakładki nie będzie powtarzany - jeśli lubisz niespotykane rzeczy, to zakładki "Only for you" są właśnie takie :) .

Sowa jest synonimem mądrości, zaś agat to kamień, który według wierzeń dodaje pewności siebie i poprawia koncentrację. Amelia z przyjemnością zaznaczy dla Ciebie (lub osoby nią obdarowanej) stronę, na której zakończono lekturę książki.

Zakładka została wykonana przy użyciu:
- agatu (wymiary ok. 3,1 cm x 1,6 cm)
- satynowej wstążeczki (brzegi wstążeczki zabezpieczono termicznie przed strzępieniem)
- elementów metalowych w kolorze jasnego i ciemnego srebra

Zawieszki sowa jest zawieszką jednostronną, lekko wypukłą.

Zakładka zostanie ozdobnie zapakowana

Wymiary zakładki:
-baza: ok. 12,0 cm długości
-element doczepiany do bazy: ok. 9,0 cm długości (w tym zawieszka sowa ok. 4,0 cm długości)

Przedstawione kolory mogą się nieznacznie różnić,w zależności od ustawień ekranu.

TAGI: #agat, #kokardka, #sowa, #sówka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy only for you

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top