DecoBazaar > Dziecko > Inne > Zakładka do książki z imeniem (nr 4861712)

ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI Z IMENIEM

cuba_libre

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Produkt na zamówienie. Realizacja zamówienia ok. 2 dni robocze. Rozmieszczenie wzoru może się nieznacznie różnić.

Dzięki kolorowym zakładkom zachęcimy tych, którzy czytać nie chcą, a uprzyjemnimy czytanie, tym którzy czytać uwielbiają :).

Zakładka uszyta z bawełny z wstążkami do wyciągania. W środku posiada usztywniacz.
Posiada naprasowaną białą ramkę, a na niej imię dziecka (termofolia). Dostępne kolory folii: czerwona, różowa, brązowa, niebieska. Wzór można wybrać z tych dostępnych na zdjęciach lub zapytać o tkaninę z innych produktów.

Zakładki zapakowane w przeźroczysty woreczek foliowy. Gotowe na prezent!.

TAGI: #książka, #personalizacja, #prezent dla dziecka, #zakładka do książki
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy cuba_libre

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top