1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Zaproszenia
  4.  > Zaproszenia na chrzest, urodziny - eko z wiankiem (nr 6323591)
Dzień Dziecka 2020

ZAPROSZENIA NA CHRZEST, URODZINY - EKO Z WIANKIEM

Biała Konwalia

Cena: 15 zł

Dostępnych: 79 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 13,00 zł / 2,60 zł
Kurier: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 10 dni roboczych
Zaproszenie idealne zarówno na chrzest, ślub czy urodziny - treść dopasujemy do okoliczności. Zaproszenie jest wykonane na bazie białego kartonu gramatury 250g, na który naklejony został brązowy papier ekologiczny. Na środku umieszczony został ozdobny kartonik z napisem otoczony wiankiem z kokardą u góry. Do zaproszenia dołączona jest koperta biała gramatury 120g.
Po złożeniu zamówienia otrzymują Państwo pliki z tekstami do wyboru. zamówienie pojedynczej sztuki traktowane jest jako próbka i wysyłane jest z przykładowym nadrukiem. W celu zamówienia większej ilości proszę o wcześniejszy kontakt.
Cena obejmuje kopertę, pełną personalizację oraz projekt przed wydrukiem.
Czas realizacji uzależniony jest od wielkości zamówienia i wynosi 3-10dni roboczych.

TAGI: #zaproszenia ekologiczne, #zaproszenie na chrzest, #zaproszenie na sesję, #zaproszenie urodzinowe
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Biała Konwalia

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top