1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Zaproszenia
  4.  > Zaproszenia ślubne z ażurkiem (nr 6301330)
Dzień Dziecka 2020

ZAPROSZENIA ŚLUBNE Z AŻURKIEM

Biała Konwalia

Cena: 6 zł

Dostępnych: 99 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 13,00 zł / 2,60 zł
Kurier: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 5 dni roboczych
Zaproszenia ślubne z ażurową wycinanką w górnej części, którą dodatkowo zdobi mała kokardka. Kolor kokardki dopasowujemy do wymagań. Zaproszenia wykonane są na bazie białego kartonu gramatury 250g. Biały karton możemy zamienić na kremowy. Wnętrze zaproszeń ustalane jest indywidualnie, a po zakupie wysyłamy przykładowe teksty do wyboru.
Wymiary po złożeniu - 10,5 x 15cm
Cena dotyczy 1 szt. zaproszenia z personalizacją i kopertą białą gramatury 120g.
Próbki wysyłamy z przykładowym nadrukiem.

W naszej galerii są też dostępne winietki do kompletu. Możliwe jest wykonanie wszystkich pozostałych dodatków na wesele w tym samym stylu i kolorystyce - w tym celu prosimy o kontakt z chęcią doradzimy i przygotujemy przykładowe ozdoby.

TAGI: #wesele, #zaproszenia na ślub, #zaproszenie ślubne, #zawiadomienia
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Biała Konwalia

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top