1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Kartki okolicznościowe
  4.  > Inne
  5.  > Zaproszenie kartka pocztówka z jeziorem Mamry (nr 6691029)

ZAPROSZENIE KARTKA POCZTÓWKA Z JEZIOREM MAMRY

TopoMapy

Cena: 125 zł

Dostępnych: 5 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 20,00 zł
Paczkomat InPost: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 4 dni roboczych
Jezioro Mamry mapa batymetryczna to składająca się z 6 warstw kartka stanowiąca doskonałą pamiątkę lub prezent. Ciekawa topografia dna jeziora ukazana w niebieskich odcieniach wzmacniających wrażenie głębi. Mapa batymetryczna jeziora nazywana również mapą żeglarską, przedstawiona w formie kartki to atrakcyjna i unikalna ozdoba. W rezultacie otrzymujemy kartkę w artystycznej formie co sprawia że jest ona idealnym pomysłem na prezent. Kartka może być łatwo dostosowana poprzez umieszczenie spersonalizowanych napisów i elementów w rezultacie czego można ją wykorzystać jako kartka ślubna z jeziorem Mamry, zaproszenie z mapą jeziora Mamry, kartka z pozdrowieniami z jeziorem Mamry, pocztówka, pamiątka z mapą jeziora Mamry.

Mapa może być wykonana w dowolnych kolorach dlatego prosimy o kontakt a zrealizujemy Państwa pomysły dotyczące kolorystyki, rozmiaru a także wybranego jeziora, obszaru, kraju, miejscowości.

Rozmiar kartki Zaproszenie kartka pocztówka z jeziorem Mamry:
szerokość: 14 cm
wysokość: 19 cm

Przy zamawianiu większych ilości zapytaj o rabaty.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Istnieje możliwość dowolnej personalizacji obrazu. W związku z tym zmiana rozmiaru mapy, jej zakresu, formy, dostosowanie do potrzeb klienta (logo, grafika, napisy, oznaczenie/wyróżnienie konkretnych miejsc na mapie, itp…) – to wszystko jesteśmy w stanie dla Państwa dostosować. Prosimy o kontakt abyśmy mogli odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i oczekiwania.

Tagi: #jezioro mamry, #mapa 3d, #pamiątka, #pocztówka

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy TopoMapy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top