1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Zaproszenia
  4.  > Zaproszenie Królewska Kolekcja - 26 szt. dla p. Doroty (nr 4595850)

ZAPROSZENIE KRÓLEWSKA KOLEKCJA - 26 SZT. DLA P. DOROTY

Faramuszka

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Komplet 26 zaproszeń w większym rozmiarze.


Królewska kolekcja, czyli gruby karton w kolorze białym, oryginalna koperta (kalka techniczna przeszyta czerwoną nitką) oraz autorska grafika. Kolekcja utrzymana w kolorystyce bieli, czerni i czerwieni. Zabawna i oryginalna. Do kompletu proponujemy również winietki, zawieszki na alkohol i menu weselne, jesteśmy również w stanie wykonać inne dodatki ślubne według życzenia.
Wymiary: 10x12 cm. Wykorzystane materiały: biały karton o gramaturze 190 g, biała kalka o gramaturze 110 g, czerwona nić. Zaproszenia wykonane na indywidualne zamówienie.

W cenie personalizacja tekstu zaproszenia oraz listy gości. Cena zaproszenia obejmuje również kopertę oraz wkładkę "jak dojechać?". Możliwa zmiana koloru tekstu i przeszycia koperty. Zamiast wkładki "Jak dojechać?" możemy wykonać dowolną inną i zaproponować do niej tematyczną grafikę.

Wszelkie szczegóły omawiamy wcześniej drogą mailową ;)

TAGI: #królewna, #na ślub, #rycerz, #zabawna grafika
Faramuszka

Faramuszka: to inaczej drobnostka, błahostka, ale właśnie dzięki takim uroczym drobiazgom nasze otoczenie nabiera charakteru. Znajdziesz u nas przedmioty tworzone według autorskiego pomysłu i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Faramuszka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top