1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Zaproszenia
  4.  > Zaproszenia na urodziny
  5.  > ZAPROSZENIE NA URODZINY DINOZAURY (nr 5435201)

ZAPROSZENIE NA URODZINY DINOZAURY

Retro Feelings

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Zaproszenie urodzinowe - Dinozaury 25 sztuk + 25 sztuk kopert
W cenie:
- zaproszenie jednostronne w rozmiarze 13cmx18cm, wydrukowane na wysokiej jakości papierze 300g;
- koperta (możliwość wyboru koloru - biała, ecru,eco);
- pełna personalizacja.

Przed wydrukiem wysyłam projekt zaproszenia do akceptacji.

Po zakupie proszę o przesłanie:

- wieku i imienia jubilatki lub jubilata;
- miejsca, daty i godziny imprezy;
- listy zaproszonych gości w formie odmienionej.

Chcą Państwo coś zmienić w zaproszeniu a może stworzyć swoje własne od podstaw nie ma problemu, proszę napisać do mnie :)
Na Państwa życzenie mogę przygotować winietki, menu, zawieszki na alkohol i inne dodatki.

Jeśli spodobało się Państwu to zaproszenie proszę o wiadomość prywatną na Decobazaar.
Po ustaleniu szczegółów dodam Państwa indywidualne zamówienie do butiku.

TAGI: #dinozaury, #roczek, #urodziny dziecka, #zaproszenie urodzinowe
Retro Feelings

Retro Feelings to kreatywna przestrzeń, w której najważniejsze są Państwa uczucia. Pragniemy, aby emocje towarzyszące podniosłym chwilom życia nabrały jeszcze większego smaku i mocniejszych barw. To właśnie z miłości do papieru, dbałości o detale i indywidualne podejście do potrzeb każdego z Państwa powstała nasza manufaktura. Wiemy bowiem, jak ważna jest oprawa rocznic, ślubów, chrztów, komunii,uroczystości domowych. Zaproszenia, winietki, zawieszki, menu, numery stołów itp. stanowią subtelne tło i wypełniają czas oczekiwania, celebrowania, a potem wspominania najważniejszych momentów uroczystości.

Projektujemy zaproszenia,winietki, zawieszki, podzięowania dla gości, numery stołów, menu, metryczki, plakaty. Słuchamy Państwa życzeń i sugestii, żeby z pietyzmem przelać je do projektu i z benedyktyńską cierpliwością stworzyć gotowy produkt. Wiemy, jak ważne są uczucia. Wszak Retro Feelings to my!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top