1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > Zegary
  5.  > Zegar ścienny nowoczesny drewniany zegar (nr 6266162)

ZEGAR ŚCIENNY NOWOCZESNY DREWNIANY ZEGAR

Woolights

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

nowoczesny zegar ścienny | zegar drewniany | zegar do kuchni | zegar do biura | zegar do salonu

Unikalny zegar ścienny. Minimalistyczny design. Tarcza zegara podzielona jest na dwanaście części przy czym ułożenie słojów drewna na każdej części jest w innym kierunku. Nadaje to zegarowi subtelny dynamiczny charakter. Godziny są oznaczone wąskimi szczelinami. Specjalnie zaprojektowane smukłe wskazówki wykonane są ze sklejki i dostępne są dwóch kolorach: naturalnej brzozy lub ciemnobrązowym.

Prosty zegar ścienny z fornirowanej płyty MDF.

Ten nowoczesny zegar został zaprojektowany i wyprodukowany w naszym małym studio we Wrocławiu.
Charakteryzuje się prostym minimalistycznym, nowoczesnym wzornictwem.

- zegar wykonany jest z płyty MDF o grubości 6 mm / ~ 0,24 ", oklejonej dębem europejskim,
- specjalnie zaprojektowane unikalne wskazówki zegara wykonane są ze sklejki,
- dostępne są dwa kolory wskazówek: naturalna brzoza lub ciemny brąz
- drewno jest dokładnie olejowane,
- średnica: 25 cm
- cichy, wysokiej jakości, niezawodny mechanizm zegara,
- wymaga baterii AA (brak w zestawie),

Każdy zegar jest wyjątkowy, tak jak wyjątkowy jest każdy drewniany element różniący się od pozostałych rysunkiem słojów, układem włókien i odcieniem drewna.

Zegar powstaje na Twoje zamówienie dlatego potrzebujemy na jego produkcje do 5 dni od daty potwierdzenia zamówienia. Wysyłki realizujemy kurierem. Gdy tylko przesyłka zostanie nadana otrzymasz od nas jej numer.

**Woolights | design nature inspired**

TAGI: #dekoracja pokoju, #zegar drewniany, #zegar ścienny, #zegar z drewna
Woolights

Projektujemy i wytwarzamy lampy i elementy dekoracyjne z drewna i ze sklejki.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Woolights

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top