1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Meble
  4.  > Wieszaki
  5.  > Żeliwny wieszak kuchenny, rustykalny wieszak na ścierki, wieszak w stylu wiejskim, wieszak z drewna i żeliwa (nr 6187666)

ŻELIWNY WIESZAK KUCHENNY, RUSTYKALNY WIESZAK NA ŚCIERKI, WIESZAK W STYLU WIEJSKIM, WIESZAK Z DREWNA I ŻELIWA

sielskiewzgorze

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Żeliwny wieszak kuchenny z dekoracyjnymi hakami oraz kolorowymi gęsiami. Wieszak mocowany do ściany za pomocą starej stuletniej sosnowej deski. Drewno ręcznie szlifowane naturalnie wybarwione i zabezpieczona bezbarwnym olejem o jedwabistym połysku. Wieszak mocowany za pomocą dwóch starych wkrętów z lat 70 tych. Odlewy żeliwne oraz gąski ręcznie malowane.

Szerokość wieszaka 46 cm
Wysokość 20 cm

Sprzedajemy wieszak ze zdjęć.

TAGI: #wieszak kuchenny, #wieszak na ścierki, #wieszak w stylu rustykalnym, #żeliwny wieszak
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy sielskiewzgorze

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top