1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Obrazki i ramki
  4.  > *•* ZIMORODEK *•* Obraz olejny *•* żywe kolory *•* RĘCZNIE MALOWANY *•* Sygnowany (nr 5115135)
Poradnik prezentowy na Święta 2019

*•* ZIMORODEK *•* OBRAZ OLEJNY *•* ŻYWE KOLORY *•* RĘCZNIE MALOWANY *•* SYGNOWANY

Sweet Home

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

ZIMORODEK - obraz olejny malowany odręcznie na płótnie, naciągniętym na blejtram drewniany. Malowany techniką alla prima(grubo nakładana farba).
Odręcznie sygnowany przez autora w lewym dolnym rogu. Obraz bardzo dekoracyjny w żywych kolorach, optymistyczny. Jest to jeden z pięciu obrazów, wszystkie razem stanowiły komplet. Powieszone obok siebie, dają piękną dekorację ściany i ożywiają pomieszczenie.
Obraz malowany współcześnie. Stan idealny, nie używany. Gotowy do powieszenia, przystosowany do zawieszenia. Wymiary 30,6cm x 22,8cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #botanica obraz olejny, #chiny japonia zimorodek, #kwiaty ptak ptaki, #sygnowany
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top