1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria vintage
  3.  > Naszyjniki i wisiory
  4.  > Zodiak ❀ڿڰۣ❀ Starszej daty naszyjnik, srebro 925 ❀ڿڰۣ❀ (nr 6834117)

ZODIAK ❀ڿڰۣ❀ STARSZEJ DATY NASZYJNIK, SREBRO 925 ❀ڿڰۣ❀

Sweet Home

Cena: 268 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 16,00 zł / 3,20 zł
Kurier: 23,00 zł
Paczkomat InPost: 18,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Zodiak ❀ڿڰۣ❀ Starszej daty naszyjnik, srebro 925 ❀ڿڰۣ❀ Bardzo ciekawy, trochę mistyczny naszyjnik. Biżuteria dawniejsza, wykonana ze srebra próby 925, sygnowana/puncowana. Bardzo uniwersalny zarówno dla kobiety jak i mężczyzny.
Zodiak, pas na sferze niebieskiej w płaszczyźnie ekliptyki. W jego obszarze znajduje się widoczne z Ziemi Słońce zataczające w ciągu roku pełny obieg. W astrologii kąt pełny podzielony jest na 12 równych części. Stąd wyróżnia się 12 astrologicznych znaków zodiaku, dlatego w astrologii znaki zodiaku nie są tożsame z gwiazdozbiorami na niebie, a nawet zdarza się, że są całkowicie rozłączne i nie mają wspólnych dni w roku.
Punkty przecięcia równika niebieskiego z ekliptyką nazywa się punktami równonocy, wiosennej i jesiennej.
Chwilę przejścia Słońca przez punkt równonocy wiosennej przyjmuje się za kalendarzowy początek astronomicznej wiosny.


Wszystko w stanie idealnym, oryginalnym.

Długość rozpiętego 46,5cm. Średnica łańcuszka 0,2cm. Wisior długość maksymalna 3,4cm. Średnica zodiaku 2,5cm.

Polecam również na elegancki, w dobrym guście i niespotykany upominek.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top