1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Vintage od Uli

Vintage od Uli

W DecoBazaar od 26.09.2022 Wystawionych produktów: 17Z miłości do mody… Art Vintage Boho Hippie. Mam dla Ciebie modowe perełki Art Vintage Boho Hippie zbierane od lat… przeze mnie i moich przyjaciół.
#ZeroWaste to bliska mi filozofia. Dlatego lubię tutaj kupować i sprzedawać. Produkty są na najwyższym poziomie, zarówno pod względem jakości jak i stylistyki. Częstujcie się! * Wysyłam ASAP * Zastanów się kilka razy zanim kupisz, po co kłopotać się zwrotami... Pytaj śmiało. Wszystkie zdjęcia © mojego autorstwa. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie.
Kategorie

VINTAGE

Opinie o sprzedawcy

joanna napisał(a):

"EFEKTOWNY ŻAKIET MARYNARKA BLEZER INDIGO MOON Z DEKORACYJNYM WYKOŃCZENIEM – ROZMIAR M/L/XL"

Zakupy rewelacyjne!Nie pierwszy raz zresztą "u Uli".Do włożenia od zaraz.Wart zaznaczenia jest fakt,że oferta w opisie i fot. jest zgodna z rzeczywistością!Kiedy wybór dyktowany jest kolorystyką często zdarzają się totalne zafałszowania.Stąd potem rozczarowania.A tu -w punkt!
Zatem powód do RADOŚCI -
Wielkie dzięki -Joanna z Sopotu
★★★★★ 10.12.2022

joanna napisał(a):

"ART&VINTAGE PATCHWORKOWY ŻAKIET MARYNARKA BLEZER INDIGO MOON CZARNY SREBRNY HAFT – ROZMIAR M/L/XL"

Jestem wielbicielką żakietów firmy "Indigo Moon'".Ostatnio zakupiony,bardzo elegancki - czarny ze srebrnym haftem i gobelinowymi wstawkami,oprócz tego,że na prawdę. p i ę k n y artystycznie,to bardzo precyzyjnie wykonany,ze starannie wszytą,świeżą podszewką - jak "spod igły",czyli nowy.Jestem zachwycona zakupem! Łączę pozdrowienia.Joanna z Sopotu
★★★★★ 07.12.2022

Beata napisał(a):

"ART&VINTAGE PATCHWORKOWY ŻAKIET MARYNARKA BLEZER INDIGO MOON BURGUNDOWA – ROZMIAR L/XL/XXL"

Piękny żakiet zgodny w pełni z opisem. Unikat. Realizacja zamówienia perfekcyjna. Polecam sprzedawcę
★★★★★ 05.12.2022
Top