1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > WeJustLikePrints

WeJustLikePrints

W DecoBazaar od 20.04.2015 Wystawionych produktów: 341Doceniamy siłę słowa - dlatego tworzymy wyjątkowe plakaty typograficzne, by inspirowały Ciebie i Twoich najbliższych. | Cytaty - te inspirujące i te z przymrużeniem oka, słowa, litery, kolory - to znajdziesz w naszym plakatowym świecie. | W ofercie sklepu również kartki pocztowe, oraz plakaty spersonalizowanie dla Twoich najbliższych. | Jeżeli interesuje Cię rozmiar plakatu inny niż w ofercie, kolor lub chcesz złożyć indywidualne zamówienie z wybranym przez Ciebie cytatem - pisz śmiało! | Plakaty drukowane są na papierze wysokiej jakości 230 g/matt, w technologii Epson Ultrachrome® K3 Vivid Magenta, dzięki czemu wydruki mają szeroką gamę kolorów i wyjątkową odporność na blaknięcie.
<
1 2 3 4 5 ... 16
>

Opinie o sprzedawcy

Jak zbieramy opinie?

Jola napisał(a):

"METRYCZKA NARODZINY DZIECKA|A3"

szczerze polecam ! bardzo dobry kontakt w sprawie szczegółów, fajny pomysł na oryginalną metryczkę dziecka, dobra jakość, szybka i bezpieczna przesyłka. Dziękuję serdecznie i bardzo się podoba

Odpowiedź Sprzedawcy:
bardzo dziękujemy :)
★★★★★ 28.10.2021

Urszula napisał(a):

"SPERSONALIZOWANY PLAKAT PREZENT ŚLUBNY - A3"

Szybka wysyłka, piękny plakat zgodny ze zdjęciem i z opisem, miły kontakt w sprawie ustalenia szczegółów - polecam :)
★★★★★ 12.04.2016

Magdalena napisał(a):

"PLAKAT"(...)ŻYCIE NIE POLEGA NA ODKRYWANIU" A3"

Plakat jest niepowtarzalny. Oryginalny. Nasycony kolorami. Dokładnie taki, jak na aukcji sprzedającego. Sentencje są uniwersalne i wyjątkowe. Idealnie ozdobią każde wnętrze a także nadadzą się jako prezent na każdą okazję. Miły i bardzo rzeczowy kontakt ze sprzedawcą. Ekspresowa przesyłka. To na pewno nie pierwszy raz, kiedy skorzystałam z zakupu plakatu tego właśnie projektanta. ZACHĘCAM i POLECAM !!!
★★★★★ 25.09.2015
Top