1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > ypsilon

ypsilon

W DecoBazaar od 03.12.2015 Wystawionych produktów: 54Projektowanie i szycie ubrań, stylizacja zawsze były w mojej głowie. Od małego szyłam ubranka lalkom. Przerobiłam szydełkowanie, druty, szycie jeansu, skóry.
Prawdziwy renesans moje zamiłowania do projektowania przeżyłam w liceum, w okresie buntu, chociaż wtedy bardzie interesowały mnie nakrycia głowy i odzież. Z czasem musiałam odpuścić z fantazją i wpasasować się w dress code, który jest milej widziany przez pracodawców i porzuciłam swoje zapędy do tego by zmieniać świat mody.
Do ponownego powrotu zainspirowało mnie "25"na torcie. Jak grom z jasnego nieba spadła na mnie fascynacja do folii pvp z której wykonane były artykuły biurowe, które sprzedawałam. Do dziś nie wychodzę z tej fascynacji. Folia, na której pracuję ulega biodegradacji, jest łatwa do utrzymania w czystości, jako że wykonuje się z niej artykuły biurowe musi być trwała, bo do pracy codziennej. Jest produkowana w polsce, a przy procesie jest produkcji nie wykorzystuje się zwierząt. Jednocześnie jest to pr...
<
1 2
>

Opinie o sprzedawcy

Bożena napisał(a):

"PRZEZROCZYSTA KOPERTÓWKA Z PAWIMI PIÓRAMI TOREBKA NA TELEFON HARAJUKU ORYGINALNA NIETUZINKOWA IPHONE"

Polecam zdecydowanie , super torebka szczególnie na wakacje nad wodą i nie tylko

Odpowiedź Sprzedawcy:
Dziękuję, ogromnie się ciesze! Niech się nosi!
★★★★★ 28.09.2018
Top