1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > cosmica

cosmica

W DecoBazaar od 12.10.2022 Wystawionych produktów: 16Cosmica to niebanalna, wyrazista i efektowna biżuteria dla odważnych dziewczyn, które nieustannie eksperymentują i poszukują własnego niepowtarzalnego stylu, bądź już go odnalazły i chcą w zdecydowany sposób go pokazać światu.
Wyraziste, geometryczne, minimalistyczne formy i nieoczywiste zestawienia faktur, materiałów oraz detali to rozpoznawcze znaki biżuterii Cosmica. Przywołują w skojarzeniach tajemniczość kosmosu, nieznanych planet i gwiazd, stąd nazwa marki.
Biżuteria Cosmica wykonana jest autorską techniką mieszaną - ze srebra, srebra złoconego, stali chirurgicznej, drewna, elementów graficznych, specjalistycznych farb ekologicznych i krystalicznej żywicy epoksydowej.
Produkty Cosmica swoją podróż do odbiorcy odbywają w gustownym pudełku z logo marki i są gotowe jako intrygujący i pełen pozytywnej energii prezent.
Moje prace to sześć linii biżuterii, podzielonych z uwzględnieniem inspiracji określonymi tematami i emocjami: •GOLDEANO•ELUEA•ORSINE•DELLEFANTE•FRISCI•LOVOMILO...
Kategorie

HANDMADE

Opinie o sprzedawcy

Jak zbieramy opinie?

Karolina napisał(a):

"MODERN SOHO NIEBANALNE KOLCZYKI ARTYSTYCZNE"

Po prostu cudne
★★★★★ 29.10.2023

Karolina napisał(a):

"EFEKTOWNE DUŻE KLIPSY WACHLARZE SREBRO POKRYTE ZŁOTEM"

Świetne, szkoda, że wszesniej ich nie zauważyłam, budzą zinteresowanie:)
★★★★★ 29.10.2023

Basia napisał(a):

"KOLCZYKI CITRONELLA"

Śliczne kolczyki, bardzo oryginalne i pięknie wykonane, do tego ekeaganckie opakowanie , polecam
★★★★★ 31.08.2023
Top