1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Kartkodzieło

Kartkodzieło

W DecoBazaar od 27.03.2023 Wystawionych produktów: 41Kartkodzieło powstało z miłości do papieru, rękodzieła i sztuki. Kartkodzieło powstało również z myślą o osobach sentymentalnych, które uwielbiają wszelkiego rodzaju pamiątki. Taka właśnie jest Judyta, osoba, która tworzy kartkodzieła wkładając w nie serce i dbając o każdy szczegół. Praca nad każdą kartką wywołuje uśmiech na jej twarzy. Judyta tworzy je z nadzieją, że taki sam uśmiech pojawi się na twarzy obdarowanej osoby.

W ofercie Kartkodzieła są kartki na przeróżne okazje, ale również kartki, które można wręczyć "tak o", bez okazji, bez powodu. W tych szalonych, szybkich czasach warto czasem zatrzymać się, przeczytać samodzielnie wypisane życzenia i nacieszyć oko ręcznie wykonaną pracą.

Zaskocz swoich bliskich i zrób im przyjemność - wyślij/daj im kartkodzieło:) Nie wysyłaj wierszyka na komunikatorze... Każda kartka ręcznie robiona jest wyjątkowa, niepowtarzalna i jedyna na świecie. Spraw by ktoś bliski Twemu sercu poczuł się wyjątkowo.

Zapraszam do oglądan...
<
1 2
>
Top