1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Kartki okolicznościowe
  4.  > Kartki ślubne
  5.  > Prosta kartka ślubna z gołąbkami (nr 6858509)

PROSTA KARTKA ŚLUBNA Z GOŁĄBKAMI

Kartkodzieło

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Elegancka, kwadratowa kartka na ślub.

W zestawie:
- kartka
- wklejona kartka z gotowymi życzeniami (można zamienić na pustą)
- koperta kraft

W razie pytań, zapraszam do kontaktu.

Tagi: #scrapbooking

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Kartkodzieło

Kartkodzieło powstało z miłości do papieru, rękodzieła i sztuki. Kartkodzieło powstało również z myślą o osobach sentymentalnych, które uwielbiają wszelkiego rodzaju pamiątki. Taka właśnie jest Judyta, osoba, która tworzy kartkodzieła wkładając w nie serce i dbając o każdy szczegół. Praca nad każdą kartką wywołuje uśmiech na jej twarzy. Judyta tworzy je z nadzieją, że taki sam uśmiech pojawi się na twarzy obdarowanej osoby.

W ofercie Kartkodzieła są kartki na przeróżne okazje, ale również kartki, które można wręczyć "tak o", bez okazji, bez powodu. W tych szalonych, szybkich czasach warto czasem zatrzymać się, przeczytać samodzielnie wypisane życzenia i nacieszyć oko ręcznie wykonaną pracą.

Zaskocz swoich bliskich i zrób im przyjemność - wyślij/daj im kartkodzieło:) Nie wysyłaj wierszyka na komunikatorze... Każda kartka ręcznie robiona jest wyjątkowa, niepowtarzalna i jedyna na świecie. Spraw by ktoś bliski Twemu sercu poczuł się wyjątkowo.

Zapraszam do oglądan...
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Kartkodzieło

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top