1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Korza Wood

Korza Wood

W DecoBazaar od 23.07.2019 Wystawionych produktów: 74Własnoręcznie wytwarzana biżuteria z drewna, kamieni, żywicy... jednym słowem wszystko co naturalne, piękne, unikatowe. Każdy z naszych wyrobów jest jednostkowy i niepowtarzalny - nie istnieją w przyrodzie dwa identyczne kawałki drewna, nie występują identyczne kamienie, wytwarzając biżuterię ręcznie my również nie jesteśmy w stanie stworzyć dwóch takich samych egzemplarzy. Jeśli cenisz sobie oryginalność, doceniasz rękodzieło i lubisz być blisko natury - ta biżuteria jest tworzona właśnie z myślą o Tobie! Wyjątkowość czerpana z natury...to nasze motto i tym właśnie kierujemy się tworząc nasze wyroby :)
Kategorie

HANDMADE

<
1 2 3 4 5
>

Opinie o sprzedawcy

Jak zbieramy opinie?

Aneta napisał(a):

"PIERŚCIONEK Z DREWNA MERBAU I MCHU ISLANDZKIEGO"

Jestem zachwycona!!! Po pierwsze produktem, który oczarował mnie tak bardzo, że prezent (pierwotnie dla mojej mamy) zostanie u mnie, po drugie ekspresową wysyłką - 12.05 wieczorem złożyłam zamówienie, 13 otrzymałam informację o przekazaniu do kuriera, a 14 od rana cieszyłam się już jak dziecko zakupem. Dziękuję Pani za to! Pierścionek jest przepiękny, pudełko do niego i sposób zapakowania (pudełko stanowi kolejne małe drewniane cudeńko wypełnione mchem) jest wisienką na torcie i oczarowało mnie na równi z samą obrączką. To z całą pewnością nie jest mój ostatni zakup u Pani :) Dziękuję!! (Ps. Żałuję, że nie ma więcej gwiazdek ;) )

Odpowiedź Sprzedawcy:
Bardzo dziękujemy za miłe słowa, dokładamy wszelkich starań aby klienci byli zadowoleni zarówno z naszych produktów jak i z obsługi, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy zawsze z dbałością o wszystkie szczegóły :) Niezmiernie się cieszymy z tego, że produkt spełnił Pani oczekiwania i bardzo serdecznie pozdrawiamy :)
★★★★★ 14.05.2020
Top