1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Korza Wood

Korza Wood

W DecoBazaar od 23.07.2019 Wystawionych produktów: 66Sprawdź opinie o sprzedawcy "Korza Wood", który wystawia aktualnie 66 produktów, a w DecoBazaar działa od 23.07.2019. Własnoręcznie wytwarzana biżuteria z drewna, kamieni, żywicy... jednym słowem wszystko co naturalne, piękne, unikatowe. Każdy z naszych wyrobów jest j...

Opinie o Korza Wood (1)

Aneta napisał(a):

"PIERŚCIONEK Z DREWNA MERBAU I MCHU ISLANDZKIEGO"

Jestem zachwycona!!! Po pierwsze produktem, który oczarował mnie tak bardzo, że prezent (pierwotnie dla mojej mamy) zostanie u mnie, po drugie ekspresową wysyłką - 12.05 wieczorem złożyłam zamówienie, 13 otrzymałam informację o przekazaniu do kuriera, a 14 od rana cieszyłam się już jak dziecko zakupem. Dziękuję Pani za to! Pierścionek jest przepiękny, pudełko do niego i sposób zapakowania (pudełko stanowi kolejne małe drewniane cudeńko wypełnione mchem) jest wisienką na torcie i oczarowało mnie na równi z samą obrączką. To z całą pewnością nie jest mój ostatni zakup u Pani :) Dziękuję!! (Ps. Żałuję, że nie ma więcej gwiazdek ;) )

Odpowiedź Sprzedawcy:
Bardzo dziękujemy za miłe słowa, dokładamy wszelkich starań aby klienci byli zadowoleni zarówno z naszych produktów jak i z obsługi, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy zawsze z dbałością o wszystkie szczegóły :) Niezmiernie się cieszymy z tego, że produkt spełnił Pani oczekiwania i bardzo serdecznie pozdrawiamy :)
★★★★★ 14.05.2020
Top