1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Langner Design

Langner Design

W DecoBazaar od 20.08.2019 Wystawionych produktów: 270Biżuteria wykonywana tradycyjnymi metodami złotniczymi z uwzględnieniem nowoczesnych metod oraz technik własnych. Wyroby wykonywane są z pasją i jubilerską dokładnością. Gra kolorów, faktur, różnorodność materiałów i własne spojrzenie.
Tworzę chałupniczo pojedyncze, unikatowe prace lub krótkie serie. Nie składam wyrobów z kupowanych elementów, wszystko jest ręcznie wykonane przeze mnie. Kupujesz wyroby unikatowe.
Jeśli masz jakieś pytania do mnie, to pisz.

Dyrektywa UE nie uwzględnia artystów i osoby wykonujące nierejestrową działalność gospodarczą. Odprowadzam podatki i prowadzę ewidencję sprzedaży. Na życzenie wystawiam paragon niefiskalny. Dlatego widnieję tutaj jako osoba prywatna sprzedająca wyroby.

Kolory wyrobów oraz ich jasność na zdjęciu mogą nieco się różnić w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora lub oświetlenia, w jakim wyrób jest aktualnie oglądany.

Wyroby pakowane są prezentowo (pudełko, woreczek lub koperta - losowo).......
<
1 2 3 4 5 ... 10
>

Opinie o sprzedawcy

Jak zbieramy opinie?

Martyna napisał(a):

"PIERŚCIEŃ - KOLEC Z MIEDZI I MOSIĄDZU. MOCNA RZECZ"

świetny rzemieślniczy wyrób, do tego gratis pierścień, jestem pod wrażeniem, na pewno wrócę po więcej

Odpowiedź Sprzedawcy:
Dziękuję i zapraszam ponownie. Dla stałych klientów gratisy;)
★★★★★ 30.09.2023

Agnieszka napisał(a):

"BRANSOLETA Z MIEDZI, ENERGETYZUJĄCA I ODPROMIENIOWUJĄCA"

Super wykonana, aż żałuję że zakupiona na prezent a nie dla mnie. Szybka wysyłka. Mój pierwszy zakup. Na pewno nie ostatni :)
★★★★★ 09.09.2023

Bożena napisał(a):

"KRZYŻYK - WISIOREK Z MIEDZI I MOSIĄDZU"

Urzekła mnie prostota i surowość tego krzyżyka. Jest w nim wszystko, czego w symbolu chrześcijaństwa potrzeba. Ponadto skromność formy pozwala na noszenie wisiorka na co dzień, do każdego ubioru. Autora serdecznie pozdrawiam - B.G.

Odpowiedź Sprzedawcy:
Serdecznie dziękuję Pani Bożeno:) Myślę, że odkryje Pani w nim też pasyjkę, bo taki był mój zamiar w odpowiednim wygięciu formy oraz wkomponowaniu "złota". Pozdrawiam.
★★★★★ 02.08.2023

Bożena napisał(a):

"SOWA. WISIOR Z MIEDZI, MOSIĄDZU I ALPAKI"

Ten prześliczny wisiorek jest kolejnym moim drobiazgiem biżuteryjnym z pracowni Langnera. Bardzo udany. (Jakże się różni od propozycji z tematem sowy dostępnych w sklepach jubilerskich, kiedy myślimy z zadumą: zmarnowany materiał). Firma Langner wyróżnia się inwencją artystyczną, wykonaniem, no i przystępną ceną projektowanych ozdób.
A dodatkowy walor to... moje wzruszenie. Bowiem wisiorek został wysłany już w porze urlopu Autorów, za co gorąco dziękuję. I serdecznie Państwa pozdrawiam - B.G.
★★★★★ 20.07.2023

Beata napisał(a):

"BRANSOLETA Z CZYSTEJ, POLSKIEJ MIEDZI. ZDROWIE!"

Dla mnie rewelacja, prosta, klasyczna...doskonały kontakt, szybka wysyłka, bardzo Panu dziękuję za właściwe dobranie rozmiaru.
POLECAM
★★★★★ 19.07.2023

Aneta napisał(a):

"REGULOWANA OBRĄCZKA Z MIEDZI. SZCZOTKOWANA"

Zarówno obrączka jak i pozostała biżuteria wykonane z ogromną starannością i pietyzmem - znać, że Twórca to mistrz w swoim fachu!
Bardzo dziękuję!
★★★★★ 13.06.2023
Top