1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Wisiorki
  4.  > Topór Peruna - amulet szczęścia i ochrony. Czysta miedź, ręczne kucie (nr 6824563)
Poradnik prezentowy na Święta 2023

TOPÓR PERUNA - AMULET SZCZĘŚCIA I OCHRONY. CZYSTA MIEDŹ, RĘCZNE KUCIE

Langner Design

Cena: 109 zł

Dostępnych: 3 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 20,00 zł
Paczkomat InPost: 17,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 4 dni roboczych
Wisiorek wykonany całkowicie ręcznie z ciętego pręta z miedzi o wymiarach 8x8mm. Wielokrotne kucie młotkami i wyżarzanie, kucie i wyżarzanie... Naturalna oksyda ogniowa. Nawiercony otwór fi 3,5mm, przez który możesz przełożyć sznurek jubilerski, który otrzymasz w gratisie (do ręcznego wiązania, długość ok. 90cm) lub swój własny.

Perun to pogański władca burz i piorunów, czczony na terenach Słowian. Według niektórych źródeł był najwyższym ich bogiem. Perunowi przypisywano związek z przeróżnymi atrybutami. Łączono go z dębem, koniem, ogniem, orłem, oraz wszelkim rodzajem broni ( głównie toporem).

Dla Słowian topór Peruna posiadał wielką, magiczną moc. Wierzono, iż przynosi zdrowie, pomyślność i przede wszystkim ochronę dla tego, kto go posiada. Topór kładziono pod łóżkiem, przed wejściem do domu, a nawet na polu w celu zwiększenia zbiorów.

Ty, nosząc go na szyi, możesz liczyć na podobne pozytywne działanie. Kiedy go nie nosisz na szyi, połóż go pod poduszką lub na nocnym stoliku. Nie tylko jako amulet będzie działał ale też sama miedź będzie działała jako odpromiennik negatywnego promieniowania.
Idealna rzecz na prezent dla Niego lub dla Niej.

Wymiary: ok. 1,6cm x 2,6cm x 0,7cm

Waga: ok. 10g

Poszczególne egzemplarze będą nieznacznie się różniły.

W gratisie dodatkowo pasek włókniny ściernej do czyszczenia wyrobu.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Uwaga! W okresie przedświątecznym od 1XI do 24XII wysyłka wyrobów może się nieco wydłużyć. Proszę zamawiać z wyprzedzeniem.

Tagi: #amulet, #miedź

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Złote wisiorki, Wisiorki z kamieniami, Wisiorki z żywicy
Langner Design

Biżuteria wykonywana tradycyjnymi metodami złotniczymi z uwzględnieniem nowoczesnych metod oraz technik własnych. Wyroby wykonywane są z pasją i jubilerską dokładnością. Gra kolorów, faktur, różnorodność materiałów i własne spojrzenie.
Tworzę chałupniczo pojedyncze, unikatowe prace lub krótkie serie. Nie składam wyrobów z kupowanych elementów, wszystko jest ręcznie wykonane przeze mnie. Kupujesz wyroby unikatowe.
Jeśli masz jakieś pytania do mnie, to pisz.

Dyrektywa UE nie uwzględnia artystów i osoby wykonujące nierejestrową działalność gospodarczą. Odprowadzam podatki i prowadzę ewidencję sprzedaży. Na życzenie wystawiam paragon niefiskalny. Dlatego widnieję tutaj jako osoba prywatna sprzedająca wyroby.

Kolory wyrobów oraz ich jasność na zdjęciu mogą nieco się różnić w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora lub oświetlenia, w jakim wyrób jest aktualnie oglądany.

Wyroby pakowane są prezentowo (pudełko, woreczek lub koperta - losowo).......
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Langner Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top