1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Magdalena Łysiak

Magdalena Łysiak

W DecoBazaar od 19.01.2011 Wystawionych produktów: 2343
<
1 2 3 4 5 ... 255
>

Opinie o sprzedawcy

Jak zbieramy opinie?

Rafał napisał(a):

"AZURYTOWA"

Przepiękne, nie ma osoby która by się nie zachwyciła głębią tej wypalonej gliny. Dbałość o detale w każdej biżuterii
★★★★★ 29.02.2024

Barbara napisał(a):

"JESIENNA"

Bransoletka nie jest tak efektowna, jak wygląda na zdjęciu. Ozdoba szkliwiona z jednej strony (to nie jest kamień). Druga strona ciemno szara matowa. Wiadomo, że podczas noszenia obraca się i wtedy naprawdę nie wygląda to dobrze. Produkt powinien zawierać informację jak wygląda w całości, gdyby tak było to bym go nie zakupiła. Kontakt utrudniony, dopiero po wielu interwencjach otrzymałam odpowiedź. Znaczne opóźnienie w dostawie.
★★★★★ 29.12.2023

Barbara napisał(a):

"OGNISTA"

Bransoletka nie jest tak efektowna, jak wygląda na zdjęciu. Kółeczka szkliwione z jednej strony (to nie są kamienie). Druga strona szara matowa z widocznymi plamami. Podczas noszenia kółeczka obracają się i wtedy naprawdę nie wygląda to dobrze. Produkt powinien zawierać informację jak wygląda w całości, gdyby tak było, to bym go nie zakupiła. Kontakt utrudniony, dopiero po wielu interwencjach otrzymałam odpowiedź. Znaczne opóźnienie w dostawie. Towar nie warty swojej ceny.
★★★★★ 29.12.2023

Barbara napisał(a):

"NAKRAPIANE LISTKI"

Bransoletka nie jest tak efektowna, jak wygląda na zdjęciu. Listki szkliwione z jednej strony (to nie są kamienie). Druga strona ciemno szara matowa. Wiadomo, że listki obracają się i wtedy naprawdę nie wygląda to dobrze. Produkt powinien zawierać informację jak wygląda w całości, gdyby tak było to bym go nie zakupiła. Kontakt utrudniony, dopiero po wielu interwencjach otrzymałam odpowiedź. Znaczne opóźnienie w dostawie.
★★★★★ 29.12.2023

IZABELA napisał(a):

"PESTKI LODOWE"

Cudne
★★★★★ 22.05.2023

IZABELA napisał(a):

"KOSMICZNE"

Przepiękne
★★★★★ 22.05.2023
Top