1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Obrazki i ramki
  4.  > 151/850 Laura Swindells (nr 4492728)

151/850 LAURA SWINDELLS

studiolepianka

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Piękna Ozdoba do Dziecięcego Pokoju. Numer 151 z limitowanej edycji 850 printów akwareli autorstwa LAURY SWINDELLS. Wartość kolekcjonerska i artystyczna. Oryginalne sygnowanie na awersie - podpis autorki, numery 151/850 i....tytuł - "He's called Red" Urocze Misie, delikatne barwy. Oryginalna oprawa z nalepką od spodu. Passpartou i ramka drewniana kolorystycznie dobrane idealnie do obrazka. Szybka. Bardzo piękne ;)
Obrazek z ramką - 15,5 x 15,5 wewnątrz ramki 11x 11 sam obrazek 5,5 x 5,5 grubość ramki 1,5
Stan zachowania bdb minus - drobne zarysowanie ramki / prawie nie widoczne/

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #akwarela, #kolekcja, #misie, #pokój dziecka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top