1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > A.Mlesna Noritake Lanka porcelain oryginalny porcelanowy Pojemnik na I po herbacie bogato zdobiony dekoracyjny i użytkowy (nr 6565852)

A.MLESNA NORITAKE LANKA PORCELAIN ORYGINALNY PORCELANOWY POJEMNIK NA I PO HERBACIE BOGATO ZDOBIONY DEKORACYJNY I UŻYTKOWY

studiolepianka

Cena: 86 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 18,00 zł / 3,60 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Oryginalny porcelanowy Pojemnik na i po herbacie. Sygnowany " A.MLESNA GIFTWARE creation manufakturę by: Noritake Lanka porcelain limited Sri Lanka ". Pewnie ze Sri Lanki dobra herbata w nim była w oryginalne ;) Użytkowy, dekoracyjny, nie często spotykany. Teraz raczej metalowe puszki, bądź papierowe torebki się spotyka. Fantastyczna rzecz do zapakowania na prezent PURE CEYLON TEA...NAJLEPIEJ ZE SRI LANKI ; ) Ciekawa słoniowa forma, bogate zdobienie i oryginalna plasticzana zatyczka od spodu. Część zdobień wypukła / ta złota ;)
Porcelana mocna, dźwięczna, biała. Wykończenie satynowo - błyszczące . Wzór precyzyjny , ażurowy , nieco wyczuwalny pod dłonią, w wykończeniu satynowo - błyszczącym . Złocenia .
Około 10 x 7,5 x podstawa 6 x 9 wysokość 8 cm
Stan zachowania bardzo dobry.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #a mlesna giftware creation, #herbata sri lanka orient, #noritake lanka porcelain, #porcelanowy słoń pojemnik
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top