1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Plakaty i grafiki
  5.  > Amy Winehouse A3 (nr 4780998)
Wysokiej jakości wydruk autorskiej ilustracji.

Druk typu Giclée, w technologii Epson Ultrachrome K3 Vivid Magenta.
Papier: matowy papier archiwalny TECCO o gramaturze 230 g/m2.
Format papieru: A3- 42 cm x 29,7 cm

Produkt sprzedawany bez ramy.

Istnieje możliwość zamówienia mniejszego formatu.

Tagi: #dekoracja pokoju, #grafika, #ilustracja, #plakat

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Żaneta Antosik Studio
Kazimierza Wielkiego 20/22, 96-200
NIP: 835-154-39-25
Żaneta Antosik Prints

Hej! Ten sklep to miejsce w którym znajdziesz moje autorskie prace, które wniosą do twojego wnętrza trochę koloru, retro, kwiatów i małego piękna. Grafiki drukuję na wysokiej jakości matowym papierze Fine Art o gramaturze 220, podpisuję z tyłu oraz bezpiecznie pakuję, aby w idealnym stanie dotarły pod Twoje drzwi.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Żaneta Antosik Prints

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top