1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > Aniołki, figurki, rzeźby
  5.  > Aniołek witrażowy 3D weterynarz (nr 6749977)

ANIOŁEK WITRAŻOWY 3D WETERYNARZ

Aleksander Makarski

Cena: 65 zł

Dostępnych: 7 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 16,00 zł / 3,20 zł
Paczkomat InPost: 19,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 25,00 zł / 5,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Aniołek witrażowy z mojej pracowni wykonany z wysokiej jakości szkła witrażowego spectrum (USA) i metali kolorowych (miedź, mosiądz, cyna). Wykonanie techniką Tiffany w formie przestrzennej 3D. Patynowany na czarno. Seria - zawód/hobby. Wysokość aniołka 13 cm, podstawka 6 x 6 cm. Możliwy wybór różnej kolorystyki przez kupującego.

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Aleksander Makarski

Nazywam się Aleksander Makarski. Mam techniczne i muzyczne wykształcenie. Kiedyś podejrzałem w telewizji jak się robi witraż. Wydawało mi się to bardzo proste, zwłaszcza, że potrafię rysować i malować. No i poszło. Najpierw średnio udane próby. Potem pierwsi klienci. Moje prace podobały się. Znalazłem odbiorców, co nie było takie łatwe w czasach, gdy internet dopiero raczkował. Musiałem osobiście szukać ich w różnych miastach. W tym czasie zorientowałem się na co mam zwracać szczególną uwagę. Zawsze zwracam uwagę na dopracowanie szczegółów. Witrażami zajmuje się od 20 lat. Wykonuję aniołki i drobna biżuterię. Aniołki są powiązane z wykonywanym zawodem lub hobby. To doskonały prezent. Współpracuję z galeriami w Polsce i Europie. Pomysły podsuwają mi klienci i kolejny aniołek wchodzi do kolekcji. Zebrało się ich już blisko 100 rodzajów.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Aleksander Makarski

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top