DecoBazaar > Biżuteria > Naszyjniki > Arachne - fusum - srebrny naszyjnik z perłami (nr 5137227)

ARACHNE - FUSUM - SREBRNY NASZYJNIK Z PERŁAMI

Miechunka

Cena: 490 zł 294 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 11,00 zł / 2,20 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Ażurowy naszyjnik, wykonany w całości ręcznie według autorskiego projektu, przy użyciu tradycyjnych technik jubilerskich i techniki wire wrapping. Ozdobiony naturalnymi nieregularnymi perłami w kolorze czarnymi i białym, oraz pętlami z linki jubilerskiej w kolorze granatowym. Srebrny wisior zawiesiłam na srebrnym łańcuszku typu rollo ozdobionym dwiema perełkami przełożonymi kółeczkiem. Łańcuszek jest zakończony srebrnym zapięciem, ozdobionym kuleczkami fasetowanego hematytu. Wymiary zawieszki w najszerszym miejscu: ok. 20x86mm, długość naszyjnika z zapięciem ok 57,5 cm. Naszyjnik został mocno oksydowany i wypolerowany. Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana.

TAGI: #linka jubilerska, #perły hodowlane, #srebro 925 oksydowane, #wire wrapping
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Miechunka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top