1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Inne
  4.  > Bakelitowy telefon stacjonarny Tesla P307, Czechosłowacja lata 50. (nr 5959368)

BAKELITOWY TELEFON STACJONARNY TESLA P307, CZECHOSŁOWACJA LATA 50.

Good Old Things

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Bakelitowy telefon stacjonarny typ P307, który został wyprodukowany w zakładach Tesli PRAHA KARLIN zaraz po wojnie mniej więcej od 10 października 1946 roku do końca lat 50. Telefon był do niedawna podłączony do czeskiej sieci telefonicznej, czy zadziała w Polsce nie jesteśmy pewni, w każdym razie ma współczesną wtyczkę ( telefon ma jedynie wybieranie analogowe więc nie zadziała przy podłaczeniu do łącza cyfrowego, stąd nie jesteśmy w stanie swierdzić w 100% czy telefon zadziała w Palsce, gdyż mamy w kraju kilka rodzajów podłączeń telefonicznych). Telefon w bardzo dobrym stanie, sprawny.
Wymiary:
wysokość 16 cm | szerokość 16 cm | głębokość 26 cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top