1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > Doniczki i wazony
  5.  > BETONiczka 007 Doniczka / osłonka z betonu (nr 6274601)

BETONICZKA 007 DONICZKA / OSŁONKA Z BETONU

light&concrete

Cena: 38 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 79,00 zł / 15,80 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 1 dnia roboczego
Betonowa doniczka, osłonka z kolekcji SMALL. Prosty minimalistyczny model. Ponadczasowa forma.

Każda sztuka wykonana jest ręcznie dzięki czemu ma swój unikalny charakter, wybarwienie, porowatość betonu.

Wszystkie nasze wyroby wykończone są ekologicznym, przyjaznym dla ludzi i zwierząt impregnatem.

Jeśli szukasz czegoś specjalnego skontaktuj się z nami. Ustalimy szczegóły i wykonamy dla Ciebie dokładnie taki produkt jakiego potrzebujesz.Wymiary:

wysokość 10,5 cm

średnica 11,5 cm

Wykonana w Polsce.

TAGI: #beton architektoniczny, #betonowa, #doniczka z betonu, #loftowa
light&concrete

Symetria uważana jest za sztuczną regułę kompozycyjną. Nie akceptuję mechanicznego porządku, który z natury jest nam obcy.

Asymetria to symbol dynamiki, wiecznego ruchu we wszechświecie i po prostu życia.
Dla mnie piękno jest równoznaczne z estetyką Zen. To prostota kształtów, surowa oszczędność barw i linii. Podkreślenie nieperfekcyjności, która nas wyróżnia. Takie są moje projekty. Niedoskonałe, nieperfekcyjne, tworzone przeze mnie ręcznie od szkicu po nakładanie ekologicznych lakierów. Wkładam w nie swój talent, pasję i serce.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy light&concrete

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top