1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > BLACK FRIDAY -10% Filiżanki Pirkenhammer lata 60. (nr 6031374)

BLACK FRIDAY -10% FILIŻANKI PIRKENHAMMER LATA 60.

gablota

Cena: 290 zł 261 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 100,00 zł / 20,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Pirkenhammer to manufaktura porcelany założona w 1803 roku przez Friedricha Holke i Johanna Gotloba Lista. Sygnatura ze skrzyżowanymi młotami jest rozpoznawalnym symbolem firmy. Filiżanki Louise zostały zaprojektowane przez słynnego Jaroslava Ježeka – nazywanego założycielem stylu brukselskiego. Zestaw składa się z sześciu filiżanek i sześciu spodków. Naczynia zachowane są w bardzo dobrym stanie, bez uszkodzeń.

filiżanki: wysokość 6cm / szerokość 7cm

talerzyki: 13cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #filiżanki, #lata 60-te, #porcelana, #vintage
gablota

Przedmioty z przełomu lat 1950-1990 zachowane w oryginalnym stanie.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy gablota

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top