1. DecoBazaar
  2.  > Dodatki
  3.  > Breloki
  4.  > breloczek samolot miętowy (nr 6918593)

BRELOCZEK SAMOLOT MIĘTOWY

szydlAnki

Cena: 65 zł

Dostępnych: 2 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 18,00 zł
Paczkomat InPost: 14,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 21,00 zł / 4,20 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Szukasz breloczka do kluczy? A może zawieszki do torby? albo do plecaka?

A może szukasz małego samolocika na prezent albo jako dodatek do prezentu?

Tak czy inaczej już nie musisz szukać!

Samolocik, który oglądasz jest wyjątkowy - wykonany na podstawie opracowanego przeze mnie wzoru. Jest wykonany z włóczki, która jest mieszanką bawełny i akrylu - pamiętaj, żeby nie miał styczności ze źródłem ognia. Mieszanka ta da gwarancję bezproblemowego prania. Szczegóły prania przekażę Ci razem z samolotem w przesyłce.

A samolocik mimo, że nie jest wielki, wszystko ma na swoim miejscu ;) i skrzydełka i sterownik i śmigiełko. Jego długość to ok 8 cm, rozpiętość skrzydeł 7 cm

Jeżeli będziesz mieć pytania, pisz.

Z pozdrowieniami
Anna

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
szydlAnki

Witaj w szydełkowym świecie!
Tworzę zabawki wg własnych pomysłów. Każda wykonana jest z włóczki przyjaznej dzieciom. Poddana jest przeze mnie testom. Można ją bez obaw uprać i cieszyć się nią bez obaw!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy szydlAnki

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top