1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > Ceramiczna, ręcznie malowana szkatuła, proj. H.Bollhagen, lata 60. (nr 6602620)
Dzień Matki 2021

CERAMICZNA, RĘCZNIE MALOWANA SZKATUŁA, PROJ. H.BOLLHAGEN, LATA 60.

Good Old Things

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Ręcznie malowana szkatułka na biżuterię typ 503 A-804 projektu Hedwig Bollhagen, z lat 60. Oprócz formy użytkowej z pewnością sprawdzi się też jako piękny detal w wnętrzu. Sygnowana od spodu HB 503 A.
Szkatuła zachowana w bardzo dobrym stanie, bez uszkodzeń.
Wymiary:
wysokość 5 cm | średnica 12 cm | średnica wlotu 11 cm | średnica podstawy 5 cm
Warsztaty ceramiczne HB zostały założone w Brandenburgu Marwitz w 1934 roku przez artystkę Hedwig Bollhagen. Ponad 80 lat dzięki uczciwemu rzemieślnictwu powstają tu ponadczasowe wyroby ceramiczne. Wielu ceramików i malarzy ceramiki nawet osobiście nauczyło się swojego rzemiosła od założyciela i nadal produkuje swoje "jednorazowe serie" w warsztatach HB według oryginalnych projektów. Wzory opracowane przez Hedwig Bollhagen są równie wyszukane, co niepowtarzalne które nadają każdemu przedmiotowi charakterystyczny, niepowtarzalny design. Chropowate, twarde jak skóra kawałki otrzymują cienką warstwę czarnej gliny przed pierwszą rundą procesu wypalania. Ceramicy i malarze ceramiczni przeszkoleni przez Hedwig Bollhagen w technice drapania sgraffito, następnie rysują szczegółowe wzory na tych drobnych pracach. Powstałe w ten sposób zawiłe i geometryczne rzeźbione wzory HB są ponadczasowe w swojej eleganckiej dokładności, dzięki czemu każdy egzemplarz jest dziełem sztuki i prawdziwym klasykiem. Szczególnie podoba nam się ręcznie robione ceramiczne wazony z oryginalnymi wzorami z lat trzydziestych XX wieku, które nadal są ponadczasowo piękne.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top