1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Łazienka
  4.  > Umywalki
  5.  > Ceramiczna umywalka "W ogrodzie" (nr 6823543)

CERAMICZNA UMYWALKA "W OGRODZIE"

Ceramystiq

Cena: 950 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 30,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 220,00 zł / 44,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Zapraszam do zakupu owalnej, półokrągłej umywalki wykonanej ręcznie. Umywalka wykonana jest w całości z gliny szamotowej z grubym szamotem w naszej pracowni. Jest odporna na działanie detergentów, wysokich i niskich temperatur. Jest szkliwiona wewnątrz i na zewnątrz, wewnątrz w kolorze niebieskim z niebieskimi przebłyskami, a na zewnątrz w ciemniejszym odcieniu niebieskiego i granatu. Umywalka została ozdobiona liściem winorośli i jaszczurkami.
Długość (w najdłuższym miejscu) 36 cm
Szerokość (w najszerszym miejscu) 24,5 cm
Wysokość: przód 11 cm, tył 16 cm

materiały: glina i szkliwo

Umywalka oferowana jest bez dodatkowych akcesoriów. Umywalka pasuje do standardowego odpływu - 4,5 cm.

Umywalka jest dostępna bez dodatkowych akcesoriów. Metalowe sitko jest tylko dodatkiem i nie wchodzi w zakres dostawy.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Wszystkie prace są wytworem naszych rąk i naszej wyobraźni. Z tego powodu każda z nich jest unikalna i mogą występować niewielkie różnice w wielkości i kolorze pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Wszystkie prace są wytworem naszych rąk i naszej wyobraźni. Przez to każdy jest niepowtarzalny i pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami mogą występować nieznaczne różnice w rozmiarach i kolorze.

Tagi: #ceramiczna umywalka nablatowa, #umywalka nablatowa, #umywalka ręcznie robiona, #umywalka z gliny

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Beata Ziembińska-Sulej
Ludwika Hirszfelda 1 m. 39, 02-776 Warszawa
NIP: 521-125-67-27
Ceramystiq

Ceramystiq to mała pracownia ceramiki i miejsce czarów, stworzona przez siostry Agnieszkę i Beatę.
Pewnego dnia... zaczęłyśmy wygniatać glinę i gnieciemy do dzisiaj:) Jest trochę jak z pieczeniem: przepis, przygotowanie, a finalnie i tak zaskoczenie. Efekt nie zawsze jest zadowalający, ale tym bardziej skłania nas to do dalszego działania i zgłębiania materii oraz tajemnic ceramiki. Mystery… Ceramika jest pełna zagadek i tajemnic, tym bardziej dla nas, ponieważ zajmujemy się nią od niedawna. Chcemy poświęcić się temu, co naprawdę kochamy robić, dlatego postanowiłyśmy postawić wszystko na jedną kartę. Tworzymy głównie kafle i mamy nadzieję, że ozdobią Wasze mieszkania, dodadzą im uroku i sprawią Wam radość. Wszystkie wykonane są metodą rzemieślniczą: to ręczne wyroby, w których wykonanie wkładamy całe serce i sporo wysiłku.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Ceramystiq

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top