1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > CROWN Obraz na porcelanie - PIERRE AUGUSTE RENOIR ( 1841 -1919 ) - DANCE AT BOUGIVAL (nr 6089116)

CROWN OBRAZ NA PORCELANIE - PIERRE AUGUSTE RENOIR ( 1841 -1919 ) - DANCE AT BOUGIVAL

studiolepianka

Cena: 68 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
PIERRE AUGUSTE RENOIR ( 1841 - 1919) DANCE AT BOUGIVAL. Impresjonistyczny obraz na szlachetnie porcelanowym MEDALIONIE kolekcjonerskim . Sygnowany "CROWN FINE BONE CHINA STAFFORDSHIRE ENGLAND -DANCE AT BOUGIVAL PIERRE AUGUSTE RENOIR " Rzadko spotykana rzecz na rynku polskim i nie tylko. Ciekawa , lekko wypukla forma z podstawką do postawienia. A wszystko to z kostnej porcelany . Pusta w srodku z dziurką od spodu. Szlachetna malatura, rant złocony. Kolory stonowane, harmonijnie. Wykończenie satynowo błyszczące %/biel/ , obrazu satynowe i matowo -satynowe. Oryginalna rzdcz do dekoracji, kolekcji...Medalion średnica prawie 10 cm podstawa okolo 4 x 4 Stan zachowania bardzo dobry minus. Minimalne ślady użytkowania. Bez pęknięć i uszczerbków.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #crown fine bone china, #impresjonizm prezent, #kolekcjonerski medalion, #renoir dance at bougival
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top