1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Wisiorki
  4.  > Crystal Witch amulet z kryształem górskim (nr 6857779)

CRYSTAL WITCH AMULET Z KRYSZTAŁEM GÓRSKIM

Szary Piknik

Cena: 90 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 15,00 zł
Paczkomat InPost: 10,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 30,00 zł / 6,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Bryłka kryształu górskiego kawałek zwierciadła, muśnięte lśnieniem, zatopione w glinie, w towarzystwie platerowane go łańcuszka. Błysk oraz #goodvibesonly i dyskretny urok dla współczesnej Wiedźmy.

Kryształ górski pomaga wzmacniać, chronić i stabilizować naszą energię, doskonały w swojej prostocie przy jednoczesnym nasyceniu.


Szary Piknik powstał na fali snów i życia w drodze.

Tagi: #boho biżuteria, #boho styl, #kryształ górski, #wiedźma

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Wisiorki z kamieniami, Wisiorki długie, Srebrne wisiorki
Szary Piknik

Szary Piknik powstał na fali świadomych snów i kąpieli leśnych. Prowadzę życie nomadki. Na plażach, w lasach i kanionach Południa, szukam skarbów, które potem zamieniam w biżuterię. Po pracy piszę wiersze, słucham rocka z lat 70 i zanurzam się w naturę.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Szary Piknik

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top