1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > Cudo niespodziewane jak wedgwood antique i orientalna forma w jednym imbryczku zawarte ... (nr 4656450)
Dzień Matki 2021

CUDO NIESPODZIEWANE JAK WEDGWOOD ANTIQUE I ORIENTALNA FORMA W JEDNYM IMBRYCZKU ZAWARTE ...

studiolepianka

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Wziąć w dłoń trzeba raczej ...nie wiem, czy uda mi się słowem. ..opisać to Cudo niespodziewane. ..Forma. ..hmmm. ..pomiędzy stylami, bo i orient tu w wyrazie dziubka i jego zdobieniu....I przykrywka i ucho i fakturowość z niespodziewanym kolorem i wypukłymi zdobieniem jak Wedgwood Antique. Zlozone..w jeden niewielki imbryczek.hmmm...na satynowo błyszcząco szkliwiony. Dzwieczny, filigranowy. ..sam w sobie ozdobny. ..ale też użytkowy. Przykrywka z wygodnym uchwytem i....dziurką odpowietrzającą. ...w centralnym punkcie uchwytu. Wewnątrz dziurki do odsączania fusów. Uchwyt idealny na dwa kobiece palce. Nie mogłam mu się oprzeć, choć nie przepadam za błękitem.. Całość fakturowa, wzór w ciepłej bieli również fakturowy, wypukły.
Szer.15 góra trochę ponad 6 otwor 5 dół 5,5 wys. 8,5 ,bez przykrywki 6,5
Stan zachowania bdb minus. Mini uszczerbek od spodu , i taki sam od spodu przykrywki. Poza tym bdb.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #imbryk, #niepotykany, #oryginalny, #sztuka stołu
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top