DecoBazaar > Pan > Akcesoria > Czapka Yodła - włoska dzianina (nr 4424307)

CZAPKA YODŁA - WŁOSKA DZIANINA

Mimi Monster

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Czapka Yodła wykonana z bardzo miłej w dotyku włoskiej dzianina. Klasyczna czarno biała jodełka świetnie wygląda w wersji beanie.


Wymiary: obwód 60 , rozciąga się do ok. 64 cm

Wykorzystane materiały: włoska dzianina wełniana z domieszką włókien akrylowych,

Metoda produkcji: uszyta

Istnieje możliwość zamówienia innego rozmiaru (należy w zamówieniu podać obwód głowy)


foto : Daria
model : Mateusz
stylizacja : Monstery
make up: zbędny

TAGI: #czapka, #męska, #modna, #wełna
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Mimi Monster

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top