1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Lampy
  4.  > Czerwony kinkiet w stylu industrialnym (nr 5894138)

CZERWONY KINKIET W STYLU INDUSTRIALNYM

sielskiewzgorze

Cena: 220 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 18,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 65,00 zł / 13,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Oryginalna lampa ścienna wykonana na bazie aluminiowego klosza przemysłowego z lat 80 tych oraz olejowanej starej deski z drewna czereśni. Kolor drewna z upływem czasu będzie nabierał wyrazistego czerwonego koloru. Lampka wyposażona w czerwony wyłącznik przyciskowy w stylu industrialnym. Zasilanie lampki z gniazdka za pomocą czerwonego przewodu dekoracyjnego (ok. 180 cm) w naturalnym bawełnianym oplocie. System montażu ściennego za pomocą niewidocznego uchwytu. W cenę lampy wliczona żarówka dekoracyjna w stylu Edison o mocy 40W. Wysokość ok. 48 cm, szerokość ok. 18 cm. Lampa autorska i niepowtarzalna.

TAGI: #kinkiet, #kinkiet industrialny, #kinkiet przemysłowy, #lampa scienna
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy sielskiewzgorze

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top