1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > DEMETER - NASZYJNIK Z PRAWDZIWYM LIŚCIEM I AGATEM (nr 6380851)

DEMETER - NASZYJNIK Z PRAWDZIWYM LIŚCIEM I AGATEM

Pociecha Jewelry

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Niezwykły, bogato zdobiony naszyjnik. Wykonałam go z miedzi za pomocą techniki wire wrapping. Naszyjnik posiada wiele splotów przez co jest wielowymiarowy. Jego centrum stanowi piękny, unikatowy niebieski agat oraz pokryty przeze mnie miedzią liść. Element ozdobny wisiora ma wymiary ok. 9 cm szerokość, 7,5 cm wysokość. Obwód naszyjnik ok. 50 cm. Element ozdobny zawiesiłam na potrójnym sznurku jubilerskim. Zapięcie ręcznie robione. Miedź patynowana na antyczny kolor i polerowana co wydobyło charakter splotów. Zapakowany ozdobnie, gotowy na prezent. Na życzenie zmieniam obwód naszyjnika.

TAGI: #biżuteria miedziana, #naszyjnik wire wrapping, #naszyjnik z liściem, #naszyjnik z miedzi
Pociecha Jewelry

Pociecha Jewelry to biżuteria w antycznym stylu z miedzi i kamieni , inspirowana dalekimi podróżami, minionymi epokami, a czasem szelestem liści. Każdy znajdzie tutaj coś wyjątkowego - biżuterię opowiadającą baśnie i zapomniane legendy. Chcesz je poznać?
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pociecha Jewelry

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top