1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Inne
  4.  > dowcip design uroczo archaiczna rzecz (nr 5647382)

DOWCIP DESIGN UROCZO ARCHAICZNA RZECZ

studiolepianka

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Dowcipna, nieco archaiczna w czasach klik -klaków ..zabawna rzecz...pływający, zacumowany na łańcuszku z gumowym korkiem i dla bezpieczeństwa w kole ratunkowym, wielce poważny. ..Nie poważny; ) Praktycznie, niepraktyczny, ale jakże uśmiech wywołujący. Cieszy się dużym zainteresowaniem -to już trzeci jakiego udało mi się upolować. Dwa poprzednie już pływają u zadowolonych klientów ;) Cześć pływająca z bardzo szlachetnej masy, satynowej w dotyku. ..nie byle guma to. Sztywna, miła w dotyku. .na metalowym łańcuszku przycumowana do równie szlachetnie wykonanego korka. . Korek z napisami i numerami...size 40 mm. Patentowa ? Raczej ;) Po mojemu Fantastyczna zabawka dla dzieci w kąpieli, bądź choć dłoni , naczyń czyszczeniu. ..wspomagająca dobre nawyki wbrew naturalnej niechęci ;) To pewne ;)
Korek - góra 4,5 dół prawie wys. 1 długość całkowita około 40 cm. / karabińczyk do odpięcia przy korku. ..nie damy się zatrzymać; ) /. Pływak - trochę ponad 7,5 wys. 7,5 Stan zachowania bardzo dobry minus. Minimalne ślady przechowywania bez opakowAnia. Wygląda na nowy, nie używany .

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #design, #korek, #piesek, #zabawny
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top