1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Szkło
  4.  > Drewniana, ręcznie malowana bomboniera poziomki, Ukraina lata 70. (nr 6954520)

DREWNIANA, RĘCZNIE MALOWANA BOMBONIERA POZIOMKI, UKRAINA LATA 70.

Good Old Things

Cena: 90 zł 72 zł

Najniższa cena z 30 dni: 90 zł
Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 10,00 zł
Paczkomat InPost: 10,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Bardzo ładna szkatułka, bomboniera pudełko drewniane wyprodukowane w Ukrainie przez Kijowską Fabrykę Wyrobów Pamiątkowych i Upominków po 1968 roku. Przedmiot pięknie zdobiony, w ręcznie malowane poziomki.

Materiał podstawy - drewno. Materiał powłoki - błyszczący lakier. Rysunki wykonane ręcznie.

Kolor: czarny, czerwony, żółty, zielony, brązowy

Styl: mid-cenury modern,  modernizm, retro, folk, cepelia

Materiał: drewno

 wymiary:

Pudełko Vitalna. Średnica 12 cm Wysokość 13,5 cm

"Fabryka Pamiątek" (wcześniej Kijowska Fabryka Wyrobów Pamiątkowych i Upominków) istnieje od 1968 roku. W ciągu wielu lat istnienia nasze produkty zyskały szeroką popularność. Główną działalnością firmy jest produkcja ręcznie robionych pamiątek - miniaturowych malarstwa lakierniczego w stylu "malarstwa kijowskiego", a także inkrustacji słomianych. Przedstawiamy Państwu: kompozycje fabularne i kwiatowe w stylu ukraińskim, rysowane i inkrustowane słomą zabytki architektury Ukrainy, symbole narodowe, ozdoby, krajobrazy, kompozycje fabularne na święta narodowe. Wszystkie prace są oryginalne

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top