1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Boże Narodzenie
  4.  > Drewniany lampion, personalizowana świąteczna latarenka (nr 6813668)

DREWNIANY LAMPION, PERSONALIZOWANA ŚWIĄTECZNA LATARENKA

Majsternia

Cena: 80 zł

Dostępnych: 5 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 21,00 zł
Paczkomat InPost: 18,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 100,00 zł / 20,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 4 dni roboczych
Drewniane lampiony dostępne w 3 kolorach z widoczną strukturą drewna:

- jasne drewno
- cynamonowe drewno
- czekoladowe drewno

Dostępne kształty górnych uchwytów:

- kółeczko
- gwiazdka
- śnieżynka

Wymiary:

- wysokość ok. 40 cm
- szerokość ok. 20 cm
- długość ok. 20 cm

Istnieje możliwość wykonania graweru na lampionie np. z życzeniami.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Majsternia to rodzinna pracowania rękodzieła w drewnie, w której główną rolę odgrywa piękno. Jesteśmy dla tych, którzy szukają czegoś wyjątkowego. Nasze produkty są zaprojektowane i wykonane od początku do końca przez nas. Przedmioty są ekologiczne, bezpieczne, ręcznie robione, ręcznie malowane, wyprodukowane w Polsce, wykonane z wysokiej jakości sklejki oraz drewna, malowane bezpiecznymi dla dzieci farbami z polskim atestem higienicznym oraz rekomendacją PTA.
Majsternia

Majsternia to rodzinna pracowania rękodzieła w drewnie, w której główną rolę odgrywa piękno.
Jesteśmy dla tych, którzy szukają czegoś wyjątkowego. Nasze produkty są zaprojektowane i wykonane od początku do końca przez nas. Przedmioty są ekologiczne, bezpieczne, ręcznie robione, ręcznie malowane, wyprodukowane w Polsce, wykonane z wysokiej jakości sklejki oraz drewna, malowane bezpiecznymi dla dzieci farbami z polskim atestem higienicznym oraz rekomendacją PTA.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Majsternia

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top