1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Metalowe przedmioty
  4.  > Duży Piquot Ware oryginał lata 1950 made in England fantastastyczny loftowy design (nr 6710406)

DUŻY PIQUOT WARE ORYGINAŁ LATA 1950 MADE IN ENGLAND FANTASTASTYCZNY LOFTOWY DESIGN

studiolepianka

Cena: 198 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Duży Dzbanek do herbaty - Oryginał z lat 1950 . Metalowy designerski bardzo wygodnie użytkowy. Sygnowany od spodu - PIQUOT WARE MADE IN ENGLAND . Bardzo ciekawa forma z wygodnym uchem . Mini stopka dystansująca . Rączka i wygodnie ergonomiczny - na palec uchwyt do podnoszenia przykrywki . Przykrywka na zawiasie otwarta opiera się na rączce i uchwycie . Wewnątrz dziurki zapobiegające wypływaniu fusów .Wewnątrz szczotkowany z zewnątrz satynowo błyszczący . Fantastyczna rzecz nie często na rynku polskim spotykana . Praktyczna , użytkowa , oryginalna i dekoracyjna . Tu większy z dwóch herbacianych . Szerokość 25,5 cm otwór prawie 9,5 dół 9,5 wysokość 15 cm Stan zachowania - całkowicie sprawny , drobne ślady czasu i użytkowania , bez większych wad . Dobry.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #dzbanek do herbaty, #lata 50-te oryginał, #loft design metal, #piquot ware england
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top