DecoBazaar > Dom > Notesy i albumy > dwa ALBUMY "Drzewa" (nr 4978110)

DWA ALBUMY "DRZEWA"

papierLAB

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Klasycznie, ręcznie wykonane albumy na fotografie.

Albumy obleczone są laminowanym płótnem lnianym o biało-brązowym odcieniu. Na okładzinie znajduje się odbitka autorskiej ilustracji "DRZEWA". KOLORYSTYKA WSTĄŻKI DO INDYWIDUALNEGO ZAMÓWIENIA. Do niej dobierany jest kolor grafiki.

Album zawiera 15 sztywnych kart z papieru Fabriano o gramaturze 280 g/m2, koloru ecru. Jest to najwyższej jakości bezkwasowy papier, bezpieczny dla fotografii. Na pierwszej stronie MOŻE ZNALEŹĆ SIĘ DOWOLNY TEKST odzwierciedlający tematykę zamieszczonych zdjęć.

Album o wymiarach 25 cm x 25 cm pomieści 30 zdjęć w formacie 10x15, 13x18 lub 15x21 cm.
Po złożeniu zamówienia proszę podać kolor wstążki oraz treść tekstu, który ma pojawić się na okładzinie i pierwszej karcie.

TAGI: #album, #czar wspomnień, #drzewa, #pamiątka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy papierLAB

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top