1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Artykuły papiernicze
  4.  > Kalendarze i planery
  5.  > Eko planer półroczny (nr 6839352)

EKO PLANER PÓŁROCZNY

Introligatorka

Cena: 40 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 15,00 zł
Paczkomat InPost: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 999,00 zł / 199,80 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 6 dni roboczych
Półroczny planer w formie zeszytu A5,
zawiera 6 rozkładówek miesięcznych i 26 rozkładówek tygodniowych

Karty są z papieru wykonanego w 100% z makulatury, wytworzone w technologii przyjaznej dla środowiska. Papier ten jest lekko szarawy, przypomina ten, na którym drukowane są codzienne gazety. Bardzo dobrze radzi sobie z cienkopisami, piórem, a nawet flamastrami.

Ręcznie szyty lnianym sznurkiem. Okładka z tektury z nadrukowaną autorską ilustracją.

Tagi: #eko, #notatnik, #planer, #zeszyt

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Wspólna Pracownia Krzysztof Rudek
os. Kopernika 30/16, 82-200, Starogard Gdański
NIP: 593-185-29-66
Introligatorka

Witaj u introligatorki, zapraszam Cię do mojej pracowni, gdzie znajdziesz ręcznie wykonane szkicowniki i notatniki, planery- dla kreatywnych co wolą analogowo :) najlepszej jakości recyklingowany papier i oprawy z odzysku wyroby przyjazne środowisku, praktyczne i wykorzystywane do ostatniej strony zgodnie z ideą less waste
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Introligatorka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top