1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > Enoch Wedgwood Tunstall LTD (nr 4232014)
Poradnik prezentowy na Święta 2018

ENOCH WEDGWOOD TUNSTALL LTD

studiolepianka

Cena: 58 zł

Dostępnych: 1 szt.

Wysyłka krajowa pocztą: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Czas realizacji: 3 dni robocze
Dwie Praktycznie Porcelanowe i absolutnie uroczo zdobione Miseczki. Sygnowane dawną sygnaturą ENOCH WEDGWOOD ( Tunstall) LTD. England Trade Mark Founded in 1835 jedna - druga ma już w sygnaturze czerń i nie zawiera Trade Mark i Founded in 1835 Zdobione są jednako :)
Nie widać też różnic w wielkości,jakości,czy też wykończeniu. Może ta z Trade Mark ma o pół tonu cieplejszą biel....a może tylko tak mi się wydaje. Praktyczne na dżemy,konfitury,oliwki i inne stołowe specjały. Z zewnatrz wyrażne ryflowanie i rant. Urocze różane zdobienie takie same wewnatrz i z zewnatrz. Wykończenie błyszczące. Uroda i klasa :)
Góra 8,5 dół 7 wys 4,5
Stan zachowania bdb.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #klasyka, #róże, #stół, #wedgwood
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top