1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Fotografie
  5.  > Fotografia artystyczna 32f (nr 6056041)

FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA 32F

KakaduArt

Cena: 149 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 32,00 zł / 6,40 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 89,00 zł / 17,80 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 6 dni roboczych
ID 32_f
rozmiar 60/45
fotografia bez ram
autor Katarzyna Smożewska

Fotografia artystyczna .
Wydruk na papierze najlepszej jakości.
Możliwość wydruku innego formatu - prosimy o kontakt.
Przedmiotem sprzedaży jest wyłącznie fotografia. Prawa autorskie nie są przenoszone na kupującego. Fotografii nie można powielać bez zgody autora.

Katarzyna Smożewska

Projektantka, fotografka, graficzka. Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz krakowskiej ASP. Temat pracy: Fi/ϕ Boska proporcja jako teoria spajająca fizjonomikę i architektonikę w obrębie cywilizacji zachodniej. Zawodowo związana z branżą graficzną. Ponadto, pasjonatka architektury, żeglarstwa, fizyki, matematyki i antropologii.
Laureatka wielu konkursów. Otrzymała Honorową Nagrodę Burmistrza Miasta Jokohama za projekt najpopularniejszego nadruku na koszulki dla akcji charytatywnej na rzecz dzieci poszkodowanych w trzęsieniu ziemi i Nagrodę Główną II stopnia w Konkursie w 2010 roku "Karty na stół" ING Banku Śląskiego polegającym na zaprojektowaniu linii kart płatniczych. Wyróżniona w X Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Przestrzeń wyobraźni" i innych.
Jej prace prezentowano na wielu wystawach (m.in. wystawa artystów z Polski i Japonii "Digital Paprica" zorganizowanej w Red Brick House w Akarenga Soho w Jokohamie, wystawa grafik w krakowskiej Galerii Kolanko No. 6 w ramach obchodów Dnia Domeny Publicznej.
Prywatnie, słyszała, że "kto ogląda niebo w wodzie, ten widzi ryby na drzewach" i zdaje się, że w to wierzy.

Tagi: #fotografia na ścianę, #styl industrialny, #styl loftowy, #styl minimalistyczny

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy KakaduArt

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top